راهنماي نصب اپليكشن

راهنماي اندرويد:

كاربراني كه از موبايل‌هاي هوشمند با سيستم عامل اندرويد استفاده مي‌كنند مي‌توانند خوانا را از طريق Google play و يا به صورت دانلود مستقيم از طريق وب‌سايت دريافت كنند.

ثبت نام

پس از نصب اپليكيشن و اجرا كردن برنامه وارد قسمت حساب كاربري (در منوي پايين) شويد و بر روي دكمه ورود و ثبت‌نام بزنيد در اين قسمت با زدن دكمه ثبت‌نام وارد قسمتي مي‌شويد كه مي‌توانيد به وسيله ايميل و يا شماره موبايل، ثبت نام خود را تكميل كنيد.

دانلود نمونه كتاب

براي هر كتابي (صوتي و متني) نمونه كتابي در نظر گرفته شده است كه مي‌توانيد پس از باز كردن كتاب با زدن دكمه دريافت نمونه آن را دانلود و مطالعه كنيد و در صورت تمايل كتاب را خريداري نماييد.

خريد كتاب:

براي خريد كتاب، صفحه مورد نظرتان را باز كرده و سپس دكمه مي‌خرم را بزنيد. كتاب به سبد خريدتان اضافه مي‌شود در صورت تمايل مي توانيد چندين كتاب به سبد خريدتان اضافه كنيد. بعد از انتخاب كتاب ها وارد سبد خريدتان شويد در اين قسمت اگر كد تخفيفي داريد آن را ثبت كنيد در غير اين صورت دكمه پرداخت را بزنيد و از طريق درگاه بانك پرداخت‌تان را انجام دهيد.

توجه داشته باشيد كه كتاب‌هاي خريداري شده در قسمت كتابخانه اپليكيشن قرار مي‌گيرند.

امكان خريد اشتراكي:

با خرید دوره اشتراک، به کلیه محتوایی که به صورت اشتراکی عرضه می‌شوند دسترسی دارید. لیست کتابهای اشتراکی در خوانا موجود می‌باشد

با پایان یافتن دوره اشتراک، کلیه فایل‌های اشتراکی از دسترس خارج می‌گردند و با فعال سازی مجدد، دسترسی به محتوای اشتراکی امکان‌پذیر است.

براي فعال كردن اشتراك خود مي‌توانيد به صورت زير عمل كنيد:

به قسمت حساب كاربري خود برويد بر روي گزينه خريد اشتراكي بزنيد و بعد از آن نوع اشتراك خود را انتخاب كنيد (1ماهه- 3 ماهه- 6ماهه- 1 ساله) در مرحله بعد اگر كد تخفيفي داريد ثبت كنيد در غير اين صورت با زدن دكمه پرداخت وارد درگاه شويد و پرداخت خود را تكميل كنيد. بعد از انجام دادن اين مراحل اشتراك براي شما فعال مي‌شود و شما مي‌توانيد در مدت تعيين شده به دسته‌بندي اشتراكي دسترسي داشته باشيد.