برای 1 روز دیگر (نسخه الکترونیکی)

For one more day
5.0 1 (1)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : میچ آلبوم
مترجم : زهره زاهدی
سال چاپ : 1394
قیمت:
6,000تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی برای 1 روز دیگر (نسخه الکترونیکی)

اگر به شما فرصت می‌دادند، فقط یک بار به گذشته برگردید، و اشتباهاتی را که در زندگی مرتکب شده‌اید، جبران کنید، آیا از آن فرصت استفاده می‌کردید؟ آنقدر بزرگ بوده‌اید که تحملش کنید؟ میچ‌ آلبوم در این کتاب تازه‌اش 1 بار دیگر نشان می‌دهد که چرا یکی از نویسنده‌های مورد علاقه من است او کاشف بی‌باک آرزوها و جادوها و قویا مومن به قدرت عشق است برای یک روز دیگر شما را به لبخند وا می‌دارد. شما را مشتاق می‌کند. باعث می‌شود حسرت گذشته‌ها اشک به چشم‌تان بیاورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا‌میدارد به قدرت ابدی عشق مادر، ایمان بیاورد.

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/22
كتاب براي 1 روز ديگر درباره 1 خانواده است و چون در آن یک روح هم وجود دارد می شود به آن قصه اشباح هم گفت. اما هر خانواده ای برای خودش یک قصه اشباح است. مرده ها تا مدت ها بعد از مردن شان همچنان سر سفره ما می نشینند.
این داستان خاص متعلق به چالز چیک بنتو است. او شبح نبود. او بسیار واقعی بود. من او را در صبح یک روز شنبه در صف تماشاگران یک زمین ورزش کوچک در حالی که یک بادشکن نیروی دریایی به تن داشت و آدامس نعنایی می جوید پیدا کردم. شاید شما هم او را از روزهایی که بیسبال بازی می کرد به خاطر بیاورید. بخشی از کار من گزارشگری ورزشی بد لذا اسم او از چندین جهت برایم آشنا بود.
اگر به شما فرصت مي‌دادند، فقط يك بار به گذشته برگرديد، و اشتباهاتي را كه در زندگي مرتكب شده‌ايد، جبران كنيد، آيا از آن فرصت استفاده مي‌كرديد؟ آنقدر بزرگ بوده‌ايد كه تحملش كنيد؟ ميچ‌ آلبوم در اين كتاب تازه‌اش 1 بار ديگر نشان مي‌دهد كه چرا يكي از نويسنده‌هاي مورد علاقه من است او كاشف بي‌باك آرزوها و جادوها و قويا مومن به قدرت عشق است براي يك روز ديگر شما را به لبخند وا مي‌دارد. شما را مشتاق مي‌كند. باعث مي‌شود حسرت گذشته‌ها اشك به چشم‌تان بياورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا‌ميدارد به قدرت ابدي عشق مادر، ايمان بياورد

سبد خرید مشتریانی که این کالا را خریداری کرده اند