کتاب صوتی سرنوشت روح

5.0 1 (1)
ناشر چاپي: مرسل
نويسنده : مایکل نیوتن
مترجم : محمود دانایی
گوينده : آزاده صحت
سال چاپ : 1393
زمان : 19 ساعت و 22 دقیقه
قیمت:
31,000تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی کتاب صوتی سرنوشت روح

مایکل نیوتن، روانشناس و محقق، از پژوهش‌گرانی است که عمر خود را صرف تحقیق و بررسی در عوالم بعد از مرگ کرده است. دریچه‌ی جدیدی را از عوالم پس از مرگ، برزخ، حساب و کتاب اخروی و دیگر مسائل عالم بعد، به روی خوانندگانش باز می‌کند. اینک کتاب دوم او "سرنوشت روح" در اختیار خوانندگان است. این کتاب حاوی اظهارات بیش از یکصد داوطلبی است که در حالت هیپنوتیزم به حافظه‌ی پنهانی و ضمیر ابرآگاه خود دست می‌یابند و خاطرات و تجربیات خود را از فضایی که نویسنده آن را "دنیای روح" نامیده که ما، در فاصله‌ی زندگی‌های زمینی، مدتی را در عالمی دیگر می‌گذرانیم. وجه مشترک گفته‌های تمامی داوطلبان در شرح و توصیف این "عالم دیگر" نظم و تدبیر خلل‌ناپذیر، مهر و محبت سرشار و نظام آموزشی آن است.
با شنیدن کتاب مورد علاقه‌تان، تنش هنگام رانندگی، و اتلاف وقت ماندن در ترافیک، انتظار در صف و... را کم کنید و از وقت خود بیشترین بهره را ببرید.
زمان: 19 ساعت و 22 دقیقه
AudioBook mp3

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/20
کتاب صوتی «سرنوشت روح» (Destiny of Soul)، نوشته دکتر مایکل نیوتون (2016-1931) و ترجمه خوب و روان محمود دانايي است كه گوش دادنش را به شما پيشنهاد مي‌كنم.
اين كتاب در رابطه با آشکار ساختن اسرار زندگی است. در این کتاب سرگذشت کامل روح 70 نفر از داوطلبان روایت می‌شود و دکتر نیوتن به سؤالات درمورد جنبه‌های مختلف زندگی در جهان دیگر پاسخ می‌دهد. با «سرنوشت روح» در اعماق داستان‌های روح خود فرو می‌روید و بسیاری از چیزهایی که روح شما درک می‌کرد اما تا کنون قادر به توجیه آن نبودید را خواهید دانست.