وقتی خدا وارد می‌شود معجزه می‌شود (نسخه الکترونیکی)

When god steps in miracles happen
5.0 1 (1)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : نیل دونالد والش
مترجم : زهره زاهدی
سال چاپ : 1394
قیمت:
5,300تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی وقتی خدا وارد می‌شود معجزه می‌شود (نسخه الکترونیکی)

خوانندگان «گفتگو با خدا» از اقصا نقاط جهان و با هر نوع زندگی، درباره تجربه حضور خدا در زندگی‌شان برای نیل دونالد والش نامه نوشته‌اند. داستان‌های آن‌ها درباره هم زمانی‌های باورنکردنی، شرایط متفاوت خارق‌العاده و معجزات هر روزه، در این کتاب گرم و الهام‌بخش جمع آمده‌اند. این‌ها داستان‌های اشخاص عادی‌ای است که خداوند به طرزی بسیار واقعی، قابل رؤیت و مستقیم زندگی‌شان را لمس کرده است. والش، داستان‌های نقل شده توسط آن‌ها را به شکل یک‌پارچه در تار و پود مفاهیم و پیام‌هایی که در سری کتاب‌های «گفتگو با خدا» ارائه شده بود، در هم می‌بافد. با خواندن هر یک از این داستان‌ها بیشتر متوجه می‌شوید که خدا همیشه با ماست و همواره زندگی‌مان را جوری پیش می‌برد که به نفع روح‌مان باشد. این داستان‌ها جمعاً پیامی پرقدرت را ارائه می‌کنند: هر لحظه را در حضور معجزه‌آسای الهی زندگی کن، تا تقدس را در هر روز از زندگی‌ات ببینی.

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/21
خوانندگان «گفتگو با خدا» از اقصا نقاط جهان و با هر نوع زندگي، درباره تجربه حضور خدا در زندگي‌شان براي نيل دونالد والش نامه نوشته‌اند.
داستان‌هاي آن‌ها درباره هم زماني‌هاي باورنكردني، شرايط متفاوت خارق‌العاده و معجزات هر روزه، در اين كتاب گرم و الهام‌بخش جمع آمده‌اند.
اين‌ها داستان‌هاي اشخاص عادي‌اي است كه خداوند به طرزي بسيار واقعي، قابل رؤيت و مستقيم زندگي‌شان را لمس كرده است. والش، داستان‌هاي نقل شده توسط آن‌ها را به شكل يك‌پارچه در تار و پود مفاهيم و پيام‌هايي كه در سري كتاب‌هاي «گفتگو با خدا» ارائه شده بود، در هم مي‌بافد. با خواندن هر يك از اين داستان‌ها بيشتر متوجه مي‌شويد كه خدا هميشه با ماست و همواره زندگي‌مان را جوري پيش مي‌برد كه به نفع روح‌مان باشد. اين داستان‌ها جمعاً پيامي پرقدرت را ارائه مي‌كنند: هر لحظه را در حضور معجزه‌آساي الهي زندگي كن، تا تقدس را در هر روز از زندگي‌ات ببيني
كتاب صوتي وقتي خدا وارد مي‌شود معجزه مي‌شود