کی ز مردن کم شدم‌ (چگونه مرگ من در اثر سرطان به خود‌شناسی‌ام منجر شد) نسخه الکترونیکی

Dying to be me
4.0 3 (3)
ناشر چاپي: صبح صادق
نويسنده : آنیتا مورجانی
مترجم : محمود دانایی
قیمت:
4,200تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی کی ز مردن کم شدم‌ (چگونه مرگ من در اثر سرطان به خود‌شناسی‌ام منجر شد) نسخه الکترونیکی

کی ز مردن کم شدم آنیتا مورجانی در این کتاب الهام‌بخش توضیح می‌دهد که بعد از نزدیک به چهار سال مبارزه‌ی بی‌امان چگونه جسمش بالاخره مغلوب بیماری سرطان شد و اعضای بدنش از کار افتادند و در نهایت به حالت کما فرو رفت. ‌او در آن دوران به تجربه‌ی حیرت‌انگیز دست یافت که زندگی دوباره‌اش را بالکل دگرگون کرد.‌ هنگامی که در کما به قلمروی دیگر سفر کرد دریافت که جوهر ذاتی ما از عشق خالص ساخته شده و واقیعت ما فراتر از جسم بیولوژیکی و بی‌نهایت عظیم‌تر از آن است. آنیتا می‌گوید: ‌«درک این واقعیت که جوهر ذاتی ما از عشق است مهم‌ترین درسی بود که از این تجربه آموختم چون به من توانایی بخشید تا از تمام ترس‌هایم آزاد شوم و این کلیدی بود که زندگی‌ام را نجات داد.» این کتاب داستان یک عشق بزرگ و بی‌قید و شرط است که به شما برداشت تازه‌ای می‌دهد از این‌که حقیقت شما چیست؟‌ چرا اینجا هستید؟‌ و چگونه می‌توانید بر ترس‌های مختلف خود فائق شوید. ‌آنیتا در این کتاب با خلوصی غیر معمول درباره‌‌ی سرطانش صحبت می‌کند رسالت زندگی او در شرح تجربه‌ای که در این کتاب جزئیات آن را مطالعه خواهید کرد منعکس شده است و من خود را در انتقال این پیام به سراسر جهان متعهد می‌دانم.

دیدگاه شما

John Smith
مهمان
1397/05/22
كتاب كي ز مردن كم شدم داستان يك عشق بزرگ و بي قيد و شرط است كه به شما برداشت تازه اي مي‌دهد از اينكه حقيقت شما چيست؟ چرا اينجا هستيد؟ و چگونه مي‌توانيد بر ترس‌هاي مختلف خود فائق شويد.آنيتا در اين كتاب با خلوصي غير معمول درباره سرطانش صحبت مي‌كند. رسالت زندگي او در شرح تجربه‌اي كه در اين كتاب جزئيات آن را مطالعه خواهيد كرد، منعكس شده است ....و من هم خود را در انتقال اين پيام به سراسر جهان متعهد مي‌دانم (دكتر وين داير)
مهمان
1398/06/05
صداي خوبي دارن اما اصلا به روخواني مسلط نيستن ، واضحه كه ادم دوست داره بهترين شرايط روخواني رو بشنوه كه به شدت تاثير گذار هست
ناشناس
1398/06/06