کتاب صوتی برای 1 روز دیگر

5.0 2 (2)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : میچ آلبوم
مترجم : زهره زاهدی
گوينده : فریبا فصیحی تاش
سال چاپ : 1394
زمان : 5 ساعت و 40 دقیقه
قیمت:
10,000تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی کتاب صوتی برای 1 روز دیگر

گوینده: فریبا فصیحی تاش
اگر به شما فرصت می‌دادند، فقط یک بار فرصت می‌دادند به گذشته برگردید و اشتباهاتی را که در زندگی مرتکب شده‌اید، جبران کنید، آیا از آن فرصت استفاده می‌کردید؟ و اگر استفاده می‌کردید، آن‌قدر بزرگ بودید که تحملش کنید؟ میچ آلبوم در این کتاب تازه‌اش، یک بار دیگر نشان می‌دهد که چرا یکی از نویسندگان مورد علاقه من است: او کاشف بی‌باک آرزوها و جادوها و قویا مومن به قدرت عشق است. «برای یک روز دیگر» شما را به لبخند وا می‌دارد. شما را مشتاق می‌کند. باعث می‌شود حسرت گذشته‌ها اشک به چشم‌تان بیاورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا می‌دارد به قدرت ابدی عشق مادر، ایمان بیاورید.
زمان: 5 ساعت و 40 دقیقه
AudioBook mp3

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/17
گوش دادن به کتاب سخنگو برای زندگی پرمشغله‌ی امروز یک ضرورت است.
زمان رفت‌و‌آمد به محل کار، هنگام رانندگی، قدم زدن، حین انجام کارهای روزمره، پیش از خواب و... کتاب بشنوید.
اینجا، کتاب می‌خواند.
كتاب صوتي براي 1 روز ديگر نوشته ميچ آلبوم
مهمان
1397/05/22
كتاب براي 1 روز ديگر درباره 1 خانواده است و چون در آن یک روح هم وجود دارد می شود به آن قصه اشباح هم گفت. اما هر خانواده ای برای خودش یک قصه اشباح است. مرده ها تا مدت ها بعد از مردن شان همچنان سر سفره ما می نشینند.
این داستان خاص متعلق به چالز چیک بنتو است. او شبح نبود. او بسیار واقعی بود. من او را در صبح یک روز شنبه در صف تماشاگران یک زمین ورزش کوچک در حالی که یک بادشکن نیروی دریایی به تن داشت و آدامس نعنایی می جوید پیدا کردم. شاید شما هم او را از روزهایی که بیسبال بازی می کرد به خاطر بیاورید. بخشی از کار من گزارشگری ورزشی بد لذا اسم او از چندین جهت برایم آشنا بود.
اگر به شما فرصت مي‌دادند، فقط يك بار به گذشته برگرديد، و اشتباهاتي را كه در زندگي مرتكب شده‌ايد، جبران كنيد، آيا از آن فرصت استفاده مي‌كرديد؟ آنقدر بزرگ بوده‌ايد كه تحملش كنيد؟ ميچ‌ آلبوم در اين كتاب تازه‌اش 1 بار ديگر نشان مي‌دهد كه چرا يكي از نويسنده‌هاي مورد علاقه من است او كاشف بي‌باك آرزوها و جادوها و قويا مومن به قدرت عشق است براي يك روز ديگر شما را به لبخند وا مي‌دارد. شما را مشتاق مي‌كند. باعث مي‌شود حسرت گذشته‌ها اشك به چشم‌تان بياورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا‌ميدارد به قدرت ابدي عشق مادر، ايمان بياورد

سبد خرید مشتریانی که این کالا را خریداری کرده اند