كتاب صوتي براي 1 روز ديگر

5.0 3 (3)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : ميچ آلبوم
زمان : 5 ساعت و 40 دقيقه
مترجم : زهره زاهدي
گوينده : فريبا فصيحي تاش
سال چاپ : 1394
قیمت:
10,000تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی كتاب صوتي براي 1 روز ديگر

اگر به شما فرصت مي‌دادند، فقط يك بار فرصت مي‌دادند به گذشته برگرديد و اشتباهاتي را كه در زندگي مرتكب شده‌ايد، جبران كنيد، آيا از آن فرصت استفاده مي‌كرديد؟ و اگر استفاده مي‌كرديد، آن‌قدر بزرگ بوديد كه تحملش كنيد؟ ميچ آلبوم در اين كتاب تازه‌اش، يك بار ديگر نشان مي‌دهد كه چرا يكي از نويسندگان مورد علاقه من است: او كاشف بي‌باك آرزوها و جادوها و قويا مومن به قدرت عشق است. «براي يك روز ديگر» شما را به لبخند وا مي‌دارد. شما را مشتاق مي‌كند. باعث مي‌شود حسرت گذشته‌ها اشك به چشم‌تان بياورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا مي‌دارد به قدرت ابدي عشق مادر، ايمان بياوريد.

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/17
گوش دادن به کتاب سخنگو برای زندگی پرمشغله‌ی امروز یک ضرورت است.
زمان رفت‌و‌آمد به محل کار، هنگام رانندگی، قدم زدن، حین انجام کارهای روزمره، پیش از خواب و... کتاب بشنوید.
اینجا، کتاب می‌خواند.
كتاب صوتي براي 1 روز ديگر نوشته ميچ آلبوم
مهمان
1397/05/22
كتاب براي 1 روز ديگر درباره 1 خانواده است و چون در آن یک روح هم وجود دارد می شود به آن قصه اشباح هم گفت. اما هر خانواده ای برای خودش یک قصه اشباح است. مرده ها تا مدت ها بعد از مردن شان همچنان سر سفره ما می نشینند.
این داستان خاص متعلق به چالز چیک بنتو است. او شبح نبود. او بسیار واقعی بود. من او را در صبح یک روز شنبه در صف تماشاگران یک زمین ورزش کوچک در حالی که یک بادشکن نیروی دریایی به تن داشت و آدامس نعنایی می جوید پیدا کردم. شاید شما هم او را از روزهایی که بیسبال بازی می کرد به خاطر بیاورید. بخشی از کار من گزارشگری ورزشی بد لذا اسم او از چندین جهت برایم آشنا بود.
اگر به شما فرصت مي‌دادند، فقط يك بار به گذشته برگرديد، و اشتباهاتي را كه در زندگي مرتكب شده‌ايد، جبران كنيد، آيا از آن فرصت استفاده مي‌كرديد؟ آنقدر بزرگ بوده‌ايد كه تحملش كنيد؟ ميچ‌ آلبوم در اين كتاب تازه‌اش 1 بار ديگر نشان مي‌دهد كه چرا يكي از نويسنده‌هاي مورد علاقه من است او كاشف بي‌باك آرزوها و جادوها و قويا مومن به قدرت عشق است براي يك روز ديگر شما را به لبخند وا مي‌دارد. شما را مشتاق مي‌كند. باعث مي‌شود حسرت گذشته‌ها اشك به چشم‌تان بياورد. اما مهم‌تر از همه، شما را وا‌ميدارد به قدرت ابدي عشق مادر، ايمان بياورد
محمد
1397/09/24
زیباترین جملش به نظر من این بود که مادر ش بهش گفت تو آروزیی هستی که برآورده شدی.
کتابش نسبت به ۵ نفری که در بهشت ملاقات میکنید خیلی قابل لمس تره و زیباتر

سبد خرید مشتریانی که این کالا را خریداری کرده اند