كتاب صوتي آخر هفته‌اي براي تغيير زندگي

A weekend to change your life
5.0 1 (1)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : جوآن اندرسون
گوينده : نغمه عزيزي‌پور
مترجم : رضا اميرارجمند
زمان : 7 ساعت و 39 دقيقه
سال چاپ : 1393
قیمت:
18,000تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی كتاب صوتي آخر هفته‌اي براي تغيير زندگي

جوآن اندرسون نويسنده‌ي پرفروش نيويورك تايمز به زنان توصيه‌هايي عملي ارائه مي‌دهد تا با كشف واقعيت‌هاي خود و توانايي‌هايشان، زندگي‌اي خلاق، مستقل و رضايت‌بخش براي خود بسازند. اندرسون بعد از سال‌ها پرداختن به نياز‌هاي ديگران در جايگاه يك مادر و همسر، يك سال را به خود‌كاوي و عملي كردن آرزو‌هايش سپري مي‌كند. سوالاتي را كه او مطرح كرد و بينشي را كه به دست آورد، محور اصلي تشكيل كارگاه‌هاي آخر هفته‌ي مشهوري شدند كه اندرسون براي كمك به زنان طراحي كرد تا پس از اين كه زنان همه چيز براي همه كس بودند، بالاخره بتوانند آن چيزي شوند كه براي خودشان نياز دارند. آخر هفته‌اي براي تغيير زندگي، امكان استفاده از راهكار اندرسون را براي زنان در هر كجا كه باشند فراهم مي‌كند و خواننده مي‌تواند آن را قدم به قدم با سرعت خودش دنبال كند.
كلمات كليدي:خودياري، شادي، جوآن اندرسون، رضا اميرارجمند

دیدگاه شما

John Smith
مهمان
1397/05/21
اکثر زنانی که بین سی تا هفتاد سال دارند، یک سوال را مطرح می‌کنند: بعد از اینکه برای همه کس، همه کار کردم، چطور می‌توانم برای خودم زندگی کنم؟
واضح است که زنان این انگیزه را دارند که هدفی بالاتر از نقش‌های کلیشه‌ای را دنبال کنند. تنها چیزی که نیاز دارند کمی زمان، هدایت و حمایت یک راهنمای دلسوز است.
در زندگی هر زنی زمانی فرا می رسد که باید پاسخگوی خودش باشد، ایا این زمان برای شما فرا رسیده است؟
بخش‌هايي از كتاب آخر هفته‌اي براي تغيير زندگي