طلوع زمینی نو کشف هدف زندگی (نسخه الکترونیکی)

A new earth
5.0 2 (2)
ناشر چاپي: نشر بخشایش
نويسنده : اکهارت تله
مترجم : مریم تقدیسی
قیمت:
6,500تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی طلوع زمینی نو کشف هدف زندگی (نسخه الکترونیکی)

اکهارت تول با کتاب پرفروش ‹‹ نیروی حال›› که راهنمایی معنوی محسوب می‌شود به میلیون‌ها نفر الهام بخشید تا رهایی و شادی زندگی را در ‹‹زمان حال›› پیدا کنند. تول در کتاب طلوع زمینی نو، این نظریات موثر و نیرومند را بسط داده تا به شما نشان دهد چطور می‌توانید وضعیت خودآگاهی‌تان را که درحال حاضر براساس ایگو قرار دارد تعالی ببخشید تا نه‌تنها بتوانید به شادی و رضایت در زندگی دست یابید، بلکه کلید پایان دادن به درگیری‌ها و درد و رنجی که در سرار دنیا اشاعه یافته است را هم به دست بیاورید. تول شرح داده است که چطور وابستگی ما به ایگو موجب ایجاد اختلالاتی می‌شود که به خشم، حسادت و ناخشنودی می‌انجامد و به خوانندگان نشان می‌دهد چطور می‌توانند به حالتی جدید در خودآگاهی خود برسند و این راه را تا رسیدن به شادی و رضایت واقعی زندگی ادامه دهند. طلوع زمینی نو کتابی روشنگر، شورانگیز و روحیه‌بخش، و بیانیه‌ای معنوی برای دستیابی به راهی بهتر برای زندگی کردن و ساختن دنیایی بهتر است.

دیدگاه شما

John Smith
مهمان
1397/05/22
بخش قابل توجهي از جمعيت زمين، اگر تاكنون متوجه نشده باشند، به‌زودي مي‌فهمند كه بشريت امروزه با انتخابي ناخوشايند روبه‌روست: تكامل يا مرگ. درصد نسبتا كوچك ولي در حال رشدي از بشريت، پيش از اين فروپاشي ذهن قديمي ايگويي و ظهور بعد جديدي از خودآگاهي را در خود تجربه كرده‌اند.
آنچه هم‌اكنون در حال طلوع است، يك سيستم عقيدتي جديد، يك مذهب جديد، يك ايدئولوژي جديد يا يك اسطوره‌شناسي جديد نيست. ما در حال نزديك‌شدن به پايان نه‌تنها اسطوره‌شناسي، بلكه ايدئولوژي‌ها و سيستم‌هاي عقيدتي هستيم. اين تغيير، عميق‌تر از محتواي ذهن و افكار است. در واقع در بطن اين خودآگاهي جديد، تعالي افكار، توانايي نويافته برخاستن وراي افكار و درك بعد درون، نهفته كه همواره وسيع‌تر از فكر بوده است.
برگرفته از كتاب طلوع زميني نو يا كشف هدف زندگي
اثر اكهارت تول ترجمه مريم تقديسي
1398/04/11
کتاب طلوع زمینی نو بسیار عالی بود