راهبی که فراری‌اش را فروخت (نسخه الکترونیکی)

The monk who sold his ferrari
5.0 4 (4)
ناشر چاپي: آینده درخشان
نويسنده : رابین شارما
مترجم : فرنوش کرمی
قیمت:
6,700تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی راهبی که فراری‌اش را فروخت (نسخه الکترونیکی)

بیش از ده سال پیش، کتابی چاپ شد که از آن زمان تاکنون، زندگی میلیون‌ها نفر را دگرگون کرده است. داستان جولیان منتل، وکیل مشهوری که موفقیت مادی حیرت‌انگیزش نقابی بود بر خلا عمیق درونی‌اش، راهبی که فراری‌اش را فروخت، ابتدا به تعدادی اندک چاپ شد اما به سرعت، هیاهویی بر پا کرد و دهان به دهان گشت. این کتاب اکنون به هفتاد زبان منتشر شده و از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است. پیام این کتاب در سراسر جهان پخش شد، پیامی ساده و در عین حال قدرتمند که حاوی امید، الهام و موفقیتی اصیل است. این داستان الهام‌بخش آرام آرام پاسخ بزرگ‌ترین سوالات زندگی را در اختیارتان قرار می‌دهد، درست مانند فرایندی عملی که در ایجاد خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی به شما کمک می‌کند تا در انتهای عمر، به زندگی‌تان افتخار کنید.

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/21
کتاب فوق‌العاده راهبی که فراری‌اش را فروخت
نویسنده: رابین شارما
ترجمه: فرنوش کرمی
امتیاز در گودریدز : ۳.۷۹
ناشر: آینده درخشان
خلاصه کتاب:
این کتاب دانشی به شما می دهد برای ایجاد یک زندگی پر از عشق ، هدف و آرامش، داستان هایی درباره دنبال کردن رویاها و رسیدن به سرنوشت، یک کتاب لذت بخش که زندگی شما را تغییر خواهد داد.
داستانی انگیزشی که گام به گام ما را به داشتن یک زندگی با شهامت ،تعادل وشادی نزدیک می کند .
راهبی که فراری اش را را فروخت ، داستان زیبایی در مورد جولیان منتل ، وکیل دادگستریست که مجبور به مقابله با بحران معنوی در زندگی بی تعادل خود است . جولیان در زندگی متغیر ادیسه ، یکی از داستان های باستانی درس هایی قدرتمند ، عاقلانه وعملی را کشف کرده است. درس هایی که جولیان آن ها را به شکل توضیح کی دهد : ایجاد افکارشاد، یافتن ودنبال کردن ماموریت در زندگی ، ایجاد نظم شخصی ، شجاعانه عمل کردن ، درک ارزشمندی زمان ، تقویت روابط و این که چگونه یک روز را در لحظه و به صورت کامل زندگی کنیم
گیدی
1398/02/16
حتما بخونيدش.. مطمئن باشين بعد از خوندن اين كتاب ديگه اون آدم سابق نيستي....
1398/04/02
به نظرم اين يكي از بهترين ترجمه‌هاي موجود از كتاب راهبي كه فراري‌اش را فروخت بود.
ناشناس
1398/05/08