جرئت بسیار (نسخه الکترونیکی)

Daring greatly
5.0 2 (2)
ناشر چاپي: آسمان نیلگون
نويسنده : برنه براون
مترجم : مریم تقدیسی
قیمت:
8,500تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی جرئت بسیار (نسخه الکترونیکی)

هر بار که به فرد جدیدی معرفی می‌شویم، سعی می‌کنیم خلاق باشیم یا گفتگویی دشوار را آغاز می‌کنیم، ریسک می‌کنیم، احساس عدم اطمینان می‌کنیم و حس می‌کنیم در معرض دید قرار گرفته‌ایم. احساس می‌کنیم آسیب‌پذیر هستیم. اکثر ما سعی می‌کنیم با این احساسات مبارزه کنیم ـ سعی می‌کنیم کامل به نظر برسیم؛ ولی دکتر برنه براون طی دیدگاهی جدید و موثر، همه افکاری را که تا به حال درباره آسیب‌پذیری داشته‌ایم زیر سوال برده و به مردم نشان داده است که آسیب‌پذیری معادل ضعف نیست. به اعتقاد او آسیب‌پذیری در واقع قدرت است، و هر زمانی که از نشان دادن خود واقعی‌مان طفره می‌رویم، در واقع فرصت‌هایی را از دست می‌دهیم که به زندگی‌مان معنا و هدف می‌بخشند. «جرئت بسیار» اوج دوازده سال تحقیقات موفقیت‌آمیز او در زمینه‌های اجتماعی در خانه، روابط زناشویی، کار و تربیت فرزند است. این کتاب دعوتی است برای دل و جرئت به خرج دادن. برای آن که حتی زمانی که تضمینی وجود ندارد، با شهامت وارد میدان زندگی شویم و به خودمان اجازه دیده شدن بدهیم.

دیدگاه شما

John Smith
1397/05/21
جرئت بسیار
نوشته دکتر برنه براون
ترجمه مریم تقدیسی
تا حالا به معنی کلمه جرئت دقت کردین؟نترس بودن،اعتماد به نفس داشتن،آسیبپ یذیر بودن و.چه تفاوتی با هم دارند؟
برنه براون که دکترای خود را در روانشناسی اجتماعی کسب کرده،پس از 12 سال تحقیق در این مورد تجربیات خود را به صورت کامل در کتاب جرئت بسیار نوشته است.از نظر براون ترس یعنی کنار کشیدن از میدان زندگی و حسرت داشتن شهامت بیشتر.
با خواندن این کتاب دید تازه ای درباره آسیب پذیری که از دید نویسنده به معنی قدرت است پیدا خواهید کرد.
زمانی که ضعف هایمان را پنهان می کنیم فرصت هایی که باعث قوی شدن و هدفمند شدنمان است را از بین می بریم. با مطالعه این کتاب دیدی تازه درباره شیوه زندگی،عشق ورزی،شهامت پذیری و مهمتر از همه آسیب پذیری پیدا می کنیم.
جملاتی از متن کتاب:
کامل عمل کن ولی وسواسی نباش
روراست باش اما باعث رنجش مردم نشو
بدون اینکه اعتماد کنیم به ریسک کردن،چگونه می توانیم در میدان زندگی پیروز شویم...؟
1398/04/16
خیلی عالی بود کتاب بی‌نظیییییر