آخر هفته‌ای برای تغییر زندگی (نسخه الکترونیکی)

A weekend to change your life
5.0 1 (1)
ناشر چاپي: پندارتابان
نويسنده : جوآن اندرسون
مترجم : رضا امیرارجمند
سال چاپ : 1395
قیمت:
6,800تومان

استفاده از فايل خريداري شده در اپليكيشن خوانا امكان‌پذير است. دانلود رايگان اپليكيشن خوانا:

معرفی آخر هفته‌ای برای تغییر زندگی (نسخه الکترونیکی)

جوآن اندرسون نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز به زنان توصیه‌هایی عملی ارائه می‌دهد تا با کشف واقعیت‌های خود و توانایی‌هایشان، زندگی‌ای خلاق، مستقل و رضایت‌بخش برای خود بسازند. اندرسون بعد از سال‌ها پرداختن به نیاز‌های دیگران در جایگاه یک مادر و همسر، یک سال را به خود‌کاوی و عملی کردن آرزو‌هایش سپری می‌کند. سوالاتی را که او مطرح کرد و بینشی را که به دست آورد، محور اصلی تشکیل کارگاه‌های آخر هفته‌ی مشهوری شدند که اندرسون برای کمک به زنان طراحی کرد تا پس از این که زنان همه چیز برای همه کس بودند، بالاخره بتوانند آن چیزی شوند که برای خودشان نیاز دارند. آخر هفته‌ای برای تغییر زندگی، امکان استفاده از راهکار اندرسون را برای زنان در هر کجا که باشند فراهم می‌کند و خواننده می‌تواند آن را قدم به قدم با سرعت خودش دنبال کند.
کلمات کلیدی:خودیاری، شادی، جوآن اندرسون، رضا امیرارجمند

دیدگاه شما

John Smith
مهمان
1397/05/21
اکثر زنانی که بین سی تا هفتاد سال دارند، یک سوال را مطرح می‌کنند: بعد از اینکه برای همه کس، همه کار کردم، چطور می‌توانم برای خودم زندگی کنم؟
واضح است که زنان این انگیزه را دارند که هدفی بالاتر از نقش‌های کلیشه‌ای را دنبال کنند. تنها چیزی که نیاز دارند کمی زمان، هدایت و حمایت یک راهنمای دلسوز است.
در زندگی هر زنی زمانی فرا می رسد که باید پاسخگوی خودش باشد، ایا این زمان برای شما فرا رسیده است؟
بخش‌هايي از كتاب آخر هفته‌اي براي تغيير زندگي